workshop – VOKS – 7. – 8.6.2021

7. červen 2021 - 8. červen 2021

Hurá! Konečně můžeme začít realizovat prezenční formu vzdělávání, a tak vás srdečně zveme na zajímavý dvoudenní interaktivní workshop neverbální komunikace ve výchovně vzdělávacím procesu u dětí a žáků s narušenou komunikační schopností s využitím principů metody VOKS, který nebylo možné realizovat online formou. Workshop povedou kvalifikované odbornice Mgr. M. Jarolímová a Mgr. N. Alešová.

V průběhu workshopu jeho účastníci získají informace o možnosti využití různých typů alternativních a augmentativních forem komunikace u dětí a žáků s narušenou komunikační schopností. Prohloubí si či upevní dovednosti komunikační metody VOKS ve výchově a vzdělávání. Dále lektorky účastníky seznámí s konkrétními pomůckami při aplikaci metody VOKS do výuky a vzdělávání a také se naučí vytvářet osobní komunikační systém u žáků s narušenou komunikační schopností.

Workshop se bude konat ve dvou dnech 7. – 8.6.2021 v podkroví Brasserie v Rožnově pod Radhoštěm v následujících časech:

  1. den: 9 – 16 hodin
  2. den: 9 – 12:30 hodin

Workshop je určený pro pedagogy MŠ a ZŠ, speciální pedagogy,  pedagogy základních škol speciálních, vychovatele a další pedagogické pracovníky, kteří při rozvoji komunikačních dovedností žáků využívají metodu VOKS.

Na workshop je nutné se přihlásit.

Více informací naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_voks_workshop_7-8-6-2021

6 příspěvek pro “workshop – VOKS – 7. – 8.6.2021

  1. Nene, snažila jsem se odhlásit ze systému a přihlásit znovu. Prosím na zmíněný workshop přihlásit dva pracovníky: Magda Štroblíková, Jana Stasíková. Děkuji Petřeková M.

Comments are closed.