LOGOHRÁTKY v domácím prostředí

Po první sérii webinářů, které jsme pro vás online spustili, přišla konečně na řadu i LOGOPEDIE! Jsme si vědomi, že v této situaci, kdy nefungují kliničtí ani školkoví logopedi, jste zůstali na trénink s dětmi sami. Proto jsme chtěli i vám poskytnout potřebnou podporu a pomoc. Máme radost, že pozváni ke spolupráci na webinářích k logopedii přijala paní Mgr. Lucie Pavlicová – speciální pedagog a logoped.

Připravili jsme pro vás sérii webinářů s názvem LOGOHRÁTKY V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ. V průběhu webinářů  se bude lektorka zabývat tématy týkajícími se vlivy na komunikační schopnosti dítěte, co všechno je vlastně důležité k rozvoji řeči, jak spojovat rozvoj řeči s rozvojem hrubé motoriky dítěte, proč jsou důležitá dechová cvičení i oromotorické cviky. Dále bude poskytovat rady, jak můžete dítěti pomoci rozvíjet jeho komunikační schopnosti i v současné době, kdy odborné vedení v poradnách či školkách není možné.

Součástí webináře budou také praktické ukázky a tipy na rozvoj komunikačních schopností s využitím volně dostupných materiálů či pomůcek, které máte většinou doma k dispozici.

První webinář z této série se bude vysílat ve středu 15. dubna 2020 od 17 hodin.

Více informací naleznete v pozvánce zde:mapii_logohratky1_zor3

Jeden příspěvek pro “LOGOHRÁTKY v domácím prostředí

Comments are closed.