LOGOHRÁTKY V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ – Diferenciaci sykavek čšž x csz

Milí rodiče, LOGOHRÁTKY pokračují!

jsme velmi rádi, že se nám podařilo i v rámci tohoto pololetí domluvit webinář pro rodiče v oblasti logopedie. Rádi bychom tak navázali na úspěšnou spolupráci s paní Mgr. Lucií Pavlicovou, kdy jsme pro vás v jarních měsících vysílali sérii webinářů zaměřenou na logopedii.

Zveme vás tímto na webinář Logohrátky v domácím prostředí, který se uskuteční v úterý 24.11. od 16 hod! Webinář je zaměřen na rozvoj komunikačních schopností dětí předškolního věku a raného školního věku. Tento díl se věnuje problematice sykavek a jejich rozlišování. Máte-li dítě, jež má obtíže s výslovností hlásek C,S,Z a Č,Š,Ž (zejména pak s jejich kombinací), dostanete prostřednictvím webináře tipy a rady, jak co nejefektivněji docílit správné výslovnosti. Na své si přijdou i rodiče dětí, jež mají obtíže s výslovností jiných hlásek. Náplní webináře jsou rovněž odborné informace o dané problematice. Webinář je obohacen o praktické ukázky, jež se dají aplikovat při fixaci a automatizaci všech hlásek ČJ. Lektorka si klade za cíl zprostředkovat rodičům tipy k procvičování výslovnosti s využitím běžně dostupných hraček a materiálů. Díky videoukázkám mají rodiče možnost vidět, jak konkrétně s dítětem pracovat a jak jej prostřednictvím cílených her motivovat ke správné výslovnosti. Během webináře mají účastníci možnost klást dotazy (přímo nebo anonymně).

Webinář se koná v úterý 24.11. 2020 od 16:00 hodin a je  pro zájemce zdarma. Je nutné se na něj přihlásit na info@maproznovsko.cz.

Více informací naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_logo6_24-11-2020

2 příspěvek pro “LOGOHRÁTKY V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ – Diferenciaci sykavek čšž x csz

Comments are closed.