Jak na výuku matematiky v diferencované třídě – výjezdní seminář pro matikáře

22. říjen 2021 - 23. říjen 2021

Opětovně zveme všechny matematikáře základních škol v ORP Rožnov p.R. na společný výjezdní seminář, který se bude konat ve dnech 22. – 23.10.2021 v Hotelu Sepetná. Tento výjezd je již rok připraven a už dvakrát jsme vás na něj zvali, bohužel pokaždé nás epidemiologická situace donutila akci zrušit. Věříme tedy, že nyní, to napotřetí vyjde.

V rámci prvního dne výjezdu budete mít příležitost sdílet se svými kolegy a kolegyněmi zkušenosti s výukou matematiky při setkání odborného předmětového kabinetu, dále se budou probírat učebnice a pomůcky, které se vám osvědčily při výuce či se bude debatovat o dalších tématech. Druhý den je pro vás připraven interaktivní seminář s oblíbenou lektorkou Mgr. Lenkou Ondráčkovou na téma “Jak na výuku matematiky v diferencované třídě?”.

Na výjezdní seminář je nutné se přihlásit, abychom si mohli aktualizovat počty osob a zařídit potřebné organizační zajištění akce.

Více informací včetně kompletního programu výjezdu naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_vyjezdni-matikari_22-23-10-2021

Jeden příspěvek pro “Jak na výuku matematiky v diferencované třídě – výjezdní seminář pro matikáře

  1. Dobrý den, chtěla bych na výjezdní seminář přihlásit kromě sebe i své kolegyně – Blanku Kučerovou a Ivu Záviškovou. Pokud je to možné, rády bychom všechny tři byly ubytovány společně, děkuji Barošová, ZŠ Zubří.

Comments are closed.