Grafický program CANVA – on-line workshop pro pedagogy MŠ a 1. a 2. třídy ZŠ

Milí pedagogové,

na základě inspirace v pracovní skupině pro předškolní vzdělávání jsme pro vás připravili vzdělávací workshop CANVA.

Zveme vás tedy na webinář s lektorkou Markétou Paťhovou, která vás seznámí se softwarovým programem Canva. Tento program slouží k tvorbě pracovních listů, šablon, brožur a dalších materiálů pro výuku dětí a žáků. Lektorka ho aktivně využívá a osvětu o něm šíří již několik let, a to hlavně kvůli intuitivnímu používání a jednoduchosti tvoření.

V rámci webináře vás s programem seznámí a ukáže vám, jak si díky tomuto programu budete moci vyrobit např. pracovní listy přímo pro každé dítě a pomoct mu v jeho rozvoji. Dále také vysvětlí 3 úrovně Canvy a seznámí vás s tím, k čemu všemu se dá ještě program využít.

Znalost tohoto programu otvírá učitelům mateřských škol a nižších ročníků ZŠ novou dimenzi tvoření příprav a aktivit pro děti.

Webinář se bude vysílat ve středu 13.4.2022 od 16 do 19 hod. na platformě ZOOM.

Lektorka doporučuje mít pro webinář k dispozici dvě zařízení, jedno pro poslech webináře a druhé pro práci v programu Canva, tak aby jste si rovnou v průběhu webináře mohli věci zkoušet. A aby bylo více času na tvoření, pomohlo by, aby si účastnici již předem udělali registraci v programu Canva (pokud zatím zaregistrovaní nejsou). Registraci je možné provést na www.canva.com/cs_cz/.

Více informací o webináři naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_canva_13-4-2022a

3 příspěvek pro “Grafický program CANVA – on-line workshop pro pedagogy MŠ a 1. a 2. třídy ZŠ

Comments are closed.