Dítě není malý dospělák a dospělák nemá být velké dítě – očima pedagoga

PEDAGOGOVÉ POZOR! JE TU PRO VÁS PRVNÍ SEMINÁŘ NA ŽIVO!

Poprvé po zavedení mimořádných opatření budeme realizovat seminář prezenční formou, na který jste všichni srdečně zváni.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo domluvit se s uznávaným odborníkem, speciálním pedagogem a rodinným terapeutem, Mgr. Jiřím Haldou, který povede seminář DÍTĚ NENÍ MALÝ DOSPĚLÁK A DOSPĚLÁK NEMÁ BÝT VELKÉ DÍTĚ – očima pedagoga. S tímto lektorem jsme na tomto termínu domluveni již více jak rok dopředu, takže chceme zkusit přednášku zrealizovat i v této specifické době, neboť lektor nechtěl tuto přednášku překlápět do online prostředí.

V průběhu semináře se bude lektor zabývat zákonitostmi vývoje emočního a sociálního zrání dětí, rozvojem a podporou potenciálu dítěte a dále také významem vztahů v rodině, který je klíčový pro zdravý vývoj dětí. Všechny témata budou diskutována z pohledu pedagogů, kteří budou mít během semináře možnost zapojit se do diskuze a klást otázky.

Seminář se bude konat dne 22. května 2020 od 8:30 do 13:30 hod.

Místo konání semináře bude upřesněno v závislosti na počtu přihlášených osob, tak abychom byli schopni zajistit odpovídají podmínky dle nařízení vlády. Proto se, prosím, přihlašujte na seminář co nejdříve!

Více informací naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_halda_22-5-2020

 

Související příspěvky

Jeden příspěvek pro “Dítě není malý dospělák a dospělák nemá být velké dítě – očima pedagoga

Comments are closed.