Zdravotník zotavovacích akcí_doplňkový kurz

5. duben 2022 - 9. duben 2022
Zveme pedagogy mateřských a základních škol,
kteří absolvovali akreditovaný 20ti hodinový kurz První pomoci v rámci našeho projektu MAPII a mají zájem si jej rozšířit na Zdravotníka zotavovacích akcí. Kurz povede zkušená lektorka Bc. Jitkou Klabazňovou (Prorokovou). Termíny doplňkového kurzu a místo konání jsou uvedeny v pozvánce níže.
Na tomto kurzu se dozvíte a naučíte vše potřebné k práci zdravotníka.  Vedle teorie, která je důležitá, tvoří velkou část kurzu praktická část, kde si budete moci vyzkoušet v praxi plno věcí z první pomoci včetně vodní záchrany. Absolvováním tohoto kurzu získáte certifikát, díky kterému budete moci vykonávat funkci zdravotníka na sportovních a kulturních akcích, školách v přírodě, táborech, a dalších akcí.

Aby se účastník kurzu stal úspěšným absolventem a získal osvědčení z akreditovaného kurzu, je nutné splnit celou docházku kurzu a projít závěrečným písemným testem.

Vzhledem k tomu, že kurz je veden interaktivně a samozřejmostí jsou praktické nácviky, je maximální počet účastníků ve skupině omezen. Využijte tedy poslední možnosti zúčastnit se zdarma tohoto kurzu v našem regionu.

Bližší informace o kurzu naleznete v pozvánce: mapii_pozvanka_kurz_zdravotnik_doplnkovy_2022