Zdravotník zotavovacích akcí_40 hod.

29. březen 2022 - 9. duben 2022
Zveme pedagogy mateřských a základních škol na akreditovaný kurz ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ vedený zkušenou lektorkou Bc. Jitkou Klabazňovou (Prorokovou). Termíny kurzu a místo konání jsou uvedeny v pozvánce níže.
Na tomto kurzu se dozvíte a naučíte vše potřebné k práci zdravotníka.  Vyzkoušíte si například resuscitaci, resuscitaci s AED defibrilátorem, ošetřit různá zranění, ale také jak se postarat o nemocného, či jak vést zdravotnickou dokumentaci. Vedle teorie, která je důležitá, tvoří velkou část kurzu praktická část, kde si budete moci vyzkoušet v praxi plno věcí z první pomoci včetně vodní záchrany. Absolvováním tohoto kurzu získáte certifikát, díky kterému budete moci vykonávat funkci zdravotníka na sportovních a kulturních akcích, školách v přírodě, táborech, a dalších akcí.

Aby se účastník kurzu stal úspěšným absolventem a získal osvědčení z akreditovaného kurzu, je nutné splnit celou docházku kurzu, tj. 40 hod. a projít závěrečným písemným testem.

Vzhledem k tomu, že kurz je veden interaktivně a samozřejmostí jsou praktické nácviky, je maximální počet účastníků ve skupině omezen. Využijte tedy poslední možnosti zúčastnit se zdarma tohoto kurzu v našem regionu.

Poznámka: Absolventi kurzů První pomoci v rámci  projektu MAP+ nebo MAPII mohou využít možnost zúčastnit se kurzu ve zkráceném čase a zahájit kurz Zdravotníka zotavovacích akcí později. Na tento doplňkový kurz je nutné se taktéž přihlásit na stránkách projektu. Pro přihlášení je nutné přejít na pozvánku/stránku s názvem Zdravotník zotavovacích akcí_doplňkový kurz.
Bližší informace o kurzu naleznete v pozvánce: mapii_pozvanka_kurz_zdravotnik_40hod-_2022