Závěrečná konference projektu MAPII Rožnovsko

Vážení příznivci MAPII Rožnovsko,

rádi bychom vás touto cestou pozvali na závěrečnou konferenci našeho projektu MAP II (Místní akční plán rozvoje vzdělávání II. v ORP Rožnov p.R)., na jehož realizaci jste se osobně v různých jeho obdobích a fázích sami podíleli.

MAPII nám v červnu končí a my bychom se s vámi rádi podělili o to, jak celý projekt probíhal, co vše se nám podařilo zrealizovat, a co jsme za těch 3,5 let jeho realizace společně dokázali. Seznámíme vás také s výstupy projektu, včetně finální verze Analýzy trávení volného času dětí na Rožnovsku.

Závěrečná konference se koná ve středu 8. června 2022 od 14:30 hod. v sále Brillovky v Rožnově p. R. (3. patro).

Po úvodním formálním zhodnocení projektu přijměte, prosím, pozvání na raut a neformální posezení. Budeme rádi, když si rezervujte čas a přijdete za námi si nezávazně posedět a podebatovat na terase Brillovky s kolegy, lektory a dalšími aktéry našeho projektu. Konec konference je otevřen, dle chuti a výdrže účastníků 😊

Z důvodu kapacitních možností sálu a zajištění občerstvení, je nutné se na konferenci přihlásit na ol2.maproznovsko.cz nebo potvrdit svou účast na e-mail:  petra.satankova@maproznovsko.cz., pokud možno co nejdříve, nebo nejpozději do 3.6.2022.

Těšíme se na Vaši účast! Věříme, že si to společně užijeme a uděláme závěrečnou tečku za našim projektem MAPII.

Váš realizační tým projektu MAPII