Webinář pro rodiče – Logohrátky v domácím prostředí – 1. část: Vývoj řeči v kontextu celkového psychomotorického vývoje dítěte

Milí rodiče, obnovujeme vysílání série webinářů LOGOHRÁTKY v domácím prostředí s Mgr. Lucií Pavlicovou!

Zveme vás tímto na 1. část ze série webinářů Logohrátky v domácím prostředí, který se uskuteční ve čtvrtek 14.10.2021 od 17 hod! 

První ze série webinářů je věnován problematice rozvoje řeči. Posluchači se dozví, co vše vývoj řeči ovlivňuje, což jim pomůže v rozvoji (nejen) řečových schopností jejich dětí. Účastníci zjistí, jaký podíl na vývoji řeči má např. pohyb (hrubá i jemná motorika), dýchání, sluchové vnímání, zrakové vnímání a jiné dílčí oblasti. Součástí webináře jsou tipy, rady a videoukázky pro efektivní rozvoj komunikačních schopností dítěte (propojování rozvoje řečových schopností s různými dílčími činnostmi podporujícími celkový psychomotorický vývoj dítěte).

Webinář se koná ve čtvrtek 14.10.2021 od 17:00 hodin a je  pro zájemce zdarma. Je nutné se na něj přihlásit na emailu petra.satankova@maproznovsko.cz, nebo prostřednictvím našich webových stránek.

Více informací naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_logo_rodice_14-10-2021-1