Rodič a doba koronavirová

RODIČE ŠKOLNÍCH DĚTÍ, MYSLÍME I NA VÁS! Stejně jako rodiče předškolních dětí podporujeme webináři, i pro vás jsme připravili online aktivity.

Jsme velmi rádi, že hned v úvodu se nám pro vás podařilo domluvit webináře s naší oblíbenou lektorskou dvojicí PaedDr. Mgr. Věrou Facovou a MUDr. PhDr. Miroslavem Orlem, Ph.D. Ti pro rodiče školáků připravili online setkání RODIČ A DOBA KORONAVIROVÁ reagující na aktuální situaci.

V průběhu webináře se lektoři budou zabývat zajímavými tématy týkající se např. psychologických aspektů současného stavu, změnami a psychikou rodičů a rodiny versus COVID-19 a nebo také hledáním nové rodinné normy v abnormální situaci současnosti.

Webinář se bude vysílat dne 3.4.2020 od 17 hodin.

V úvodu webináře bude probíhat samotná přednáška lektorů. Na tuto část bude navazovat část, kdy lektoři budou reagovat a odpovídat na dotazy zaslané účastníky dopředu a v závěrečné části se budou zabývat dotazy posluchačů položené v “chatu” v průběhu přednášky.

Rodiče nebuďte v tom sami! Přijďte diskutovat s odborníky, kteří vám poskytnou odborný pohled, pokusí se vám zodpovědět vaše dotazy a podat potřebnou podporu!

Máte-li již nyní dotaz na některého z lektorů, prosím, napište jej na email: petra.satankova@maproznovsko.cz.

Před přednáškou Vám přijde na Vámi zadanou emailovou adresu odkaz na virtuální místnost a heslo pro vstup.

Více informací naleznete zde: mapii_pozvanka_facorel_rodic_3-4-2020

Jeden příspěvek pro “Rodič a doba koronavirová

Comments are closed.