ZRUŠENO – Přednáška pro rodiče – Význam pohybových aktivit u našich dětí – Mgr. Lenka Bínová

ZVEME RODIČE NA PŘEDNÁŠKU VÝZNAM POHYBOVÝCH AKTIVIT U NAŠICH DĚTÍ S MGR. LENKOU BÍNOVOU!

Ne každé dítě je pohybově talentované, ale to neznamená, že pohyb nepotřebuje a že by se mu nemělo a nemohlo po celý život věnovat. V lidském životě existuje také pohybová gramotnost, jejíž základy si budujeme od raného dětství.

Zajímá vás, jak jako rodiče můžete vytvořit dostatek prostoru pro přirozený pohyb svých dětí? Nebo zda je podíl pohybových aktivit dětí v denním režimu dostačující a jaký vliv na to mají probíhající civilizační změny? Či byste chtěli vědět, jaké jsou vlivy elektronických lákadel na spontánní pohybovou aktivitu dětí od útlého věku? Na tyto a další otázky bude odpovídat odbornice z praxe a zkušená lektorka Mgr. Lenka Bínová.

Přijďte být partnery v diskuzi s lektorkou, která bude připravena odpovídat na dotazy účastníků po celou dobu přednášky.

Přednáška je určena pro rodiče dětí předškolního a mladšího školního věku.

Přednáška se koná dne 31.3.2022 od 17 do 19 hodin v sále ve třetím patře budovy Brillovka v Rožnově pod Radhoštěm. Na místě bude možné také zakoupit občerstvení. V čase jak před přednáškou tak po přednášce bude otevřena restaurace nad sálem a bude možnost i po přednášce ještě prostory využít pro neformální diskuzi účastníků přednášky.

Vstup je zdarma. Z kapacitních důvodů je však nutné se přihlásit na ol2.maproznovsko.cz nebo emailem na petra.satankova@maproznovsko.cz.

Více informací naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_rodice_binova_31-3-2022