Přednáška pro rodiče – Novodobé závislosti u dětí s Mgr. Lenkou Bínovou

ZVEME RODIČE NA PŘEDNÁŠKU NOVODOBÉ ZÁVISLOSTI U DĚTÍ S MGR. LENKOU BÍNOVOU!

Tak jako neexistují dva stejní lidé, neexistují dvě stejné závislosti a jeden obecný recept. V současné době si vypěstováváme návyk na zcela běžných věcech, aniž bychom si to uvědomili. Můžeme to pak mylně považovat jen za zvýšený zájem o danou oblast.

Zajímá vás, o jaké novodobé závislosti moderní doby se jedná? S čím se setkávají psychoterapeuti, psychologové či speciální pedagogové setkávají ve své praxi čím dál častěji?

Přijďte být partnery v diskuzi s lektorkou, která se bude zabývat nejen riziky, prvotními projevy a varovnými signály, ale také způsoby rozpoznávání příznaků těchto závislostí. S účastníky bude také debatovat o negativních dopadech do života nejen závislého a dalších zajímavých oblastech týkající se tohoto aktuálního tématu.

Přednáška se koná dne 18.11.2021 od 17 do 19 hodin v sále ve třetím patře budovy Brillovka v Rožnově pod Radhoštěm. Na místě bude možné také zakoupit občerstvení. V čase jak před přednáškou tak po přednášce bude otevřena restaurace nad sálem a bude možnost i po přednášce ještě prostory využít pro neformální diskuzi účastníků přednášky.

Vstup je zdarma. Z kapacitních důvodů je však nutné se přihlásit na ol2.maproznovsko.cz nebo emailem na petra.satankova@maproznovsko.cz.

Více informací naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_zavislosti_binova_18-11-2021