Pozitivní podpora chování PBIS aneb co mohou učitelé dělat pro prevenci náročného chování při výuce

Pedagogové, slyšeli jste již o tříúrovňovém systému pozitivní podpory chování, tzv. PBIS – Possitive Behavorial Interventionsand Supports ? Chcete se dozvědět, co můžete jako pedagog udělat pro prevenci náročného chování žáků při výuce? Nebo jaké jsou spouštěče náročného chování a jak jim předcházet?

Pokud ano, přihlaste se na velmi zajímavý webinář POZITIVNÍ PODPORA CHOVÁNÍ aneb co mohou učitelé dělat pro prevenci náročného chování při výuce, který povede lektorka a koordinátorka expertního týmu České odborné společnosti pro inkluzivní vzdělávání Mgr. Anna Kubíčková.

Lektorka se bude v průběhu webináře zabývat problematikou prevence náročného chování, podporou psychické pohody a rozvojem socio-emočních dovedností žáků. Dále představí jednoduchá, ale efektivní opatření, která lze ve školním prostředí uplatňovat průběžně a dlouhodobě, což významně přispívá ke zlepšování vzdělávacích výsledků žáků.

Čas, který jako učitelé využijete pro rozvoj socio-emočních dovedností, podporu psychické pohody i prevenci nevhodného chování se nám vrátí v podobě lepšího soustředění a motivace žáků i příjemnější atmosféry ve výuce.

Webinář se bude vysílat dne 23.2.2021 od 13:30 do 15:00 hodin v online prostředí ZOOM.

Na webinář je nutné se přihlásit.

Více o webináři naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_pozitivni-podpora-chovani_23-2-2021