METODIKA LOGOPEDICKÉ PÉČE V MŠ A ZŠ – materiály a pomůcky v logopedické praxi

Vážení pedagogové, logopedické asistentky a preventistky,

máme velkou radost, že v rámci realizace projektu MAPII se nám podařilo vytvořit Metodický materiál zaměřený na logopedii. Vnímáme to jako dobrou tečku za všemi aktivitami zabývající se logopedií v průběhu našeho projektu. A protože bychom vám vytvořenou metodiku chtěli nejet ve vytištěné podobě předat, ale poskytnout vám k ní i potřebné informace, rozhodli jsme se uskutečnit interaktivní workshop METODIKA LOGOPEDICKÉ PÉČE V MŠ A ZŠ – materiály a pomůcky v logopedické praxi. Tento workshop povede Mgr. Lucie Pavlicová, která je zároveň autorka metodického materiálu.

Hlavní náplní bude představení a seznámení se s metodickým logopedickým materiálem pro fixaci hlásky L – metodikou “Logohrátky s hláskou L”, kterou lektorka pro vás cíleně připravila, jako pomocné a doplňující podklady pro vaši logopedickou práci a péči s  dětmi ve vašich školách. Na workshopu obdržíte tuto vytištěnou metodiku do své školy.

V průběhu workshopu se bude lektorka zabývat, mimo výše uvedené, také tématikou správného výběru materiálů a pomůcek v logopedické praxi a nebudou chybět ani tipy a rady pro práci s různými materiály.

Workshop je určený pro logopedy v MŠ a ZŠ, logopedické asistenty/preventisty a všechny, kterým je problematika rozvoje řečových dovedností u dětí předškolního a mladšího školního věku blízká.

Workshop se koná v úterý 31.5.2022 od 14:30 do 16:00 hod. na MěÚ v Rožnově p.R.

Na workshop je nutné se přihlásit.

Více informací naleznete v pozvánce zde: mapii_pavlicova_metodika_31-5-2022