Metodika logopedické péče v běžné MŠ – 5.část HRUBÁ A JEMNÁ MOTORIKA

Zveme vás na opravdu poslední díl ze série webinářů s názvem „Metodika logopedické péče v běžné MŠ“ vedený odbornicí na dané téma Mgr. Lucií Pavlicovou. Závěrečná 5. část se bude věnovat oblastem HRUBÉ A JEMNÉ MOTORIKY A GRAFOMOTORIKY, jelikož i tyto oblasti úzce souvisí s rozvojem řeči. Posluchači se dozví, do jaké míry úroveň grafomotorických dovedností ovlivňuje vývoj řeči. Součásti webináře je i podrobný vhled do problematiky grafomotoriky z pohledu logopeda. Účastníci se rovněž dozví, jakým způsobem efektivně rozvíjet grafomotoriku u dětí předškolního věku a získají tipy, jak propojit rozvoj hrubé motoriky a grafomotoriky s rozvojem řeči.

Lektorka má i tentokrát připraveno spoustu praktických tipů, rad a video ukázek, kterými doplní svůj výklad zaměřený na problematiku řečového vývoje dětí v mateřské škole a logopedickou prevencí.

Webinář je vhodný nejen pro logopedické preventistky či logopedické asistentky, ale pro všechny pedagogy MŠ, kterým je problematika rozvoje řeči u dětí předškolního věku blízká.

Webinář se bude vysílat ve středu 1.4.2021 od 14:30 do 16:30 hodin na platformě VIOM.

Na webinář je nutné se přihlásit.

Více informací o webináři naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_pavlicova_logo-pece_5-cast_30-3-2021