Logohrátky v domácím prostředí

Zveme zájemce na webinář Logohrátky v domácím prostředí týkající se rozvoje (nejen) řečových dovedností u dětí předškolního věku. Webinář je vhodný i pro rodiče prvňáčků. Tento webinář bude zaměřen zejména na fixaci vibrat (hlásek R a Ř) a jejich automatizaci do běžné řeči. Na své si přijdou ale všichni, kterých se problematika logopedie týká, jelikož veškeré činnosti lze aplikovat u rozvoje jakékoliv hlásky.

Součástí webináře, který opět povede kvalifikovaná lektorka Mgr. Lucie Pavlicová, budou praktické ukázky a tipy pro celkový rozvoj dětí předškolního věku – rozvoj sluchového vnímání, prostorové orientace, gramatické jazykové roviny, zrakového vnímání apod. Přijďte se podívat, jak hravě a za pomocí pomůcek (hraček), které máte doma, je možné rozvoj řeči u dětí podpořit.

Lektorka je připravena zodpovědět jakýkoliv váš dotaz týkající se logopedie u dětí. Dotazy můžete pokládat v průběhu celého webináře prostřednictvím chatu a získat tak bezprostřední odpověď.

Webinář se koná ve středu 3.6. 2020 od 17:00 hodin a je  pro zájemce zdarma. Je nutné se na něj přihlásit na petra.satankova@maproznovsko.cz.

Více informací naleznete v pozvánce zde: mapii_logohratky5_zor3

 

Jeden příspěvek pro “Logohrátky v domácím prostředí

Comments are closed.