Každé dítě má svůj vlastní talent – přednáška pro rodiče s Mgr. Jiřím Haldou

RODIČE POZOR! NOVÝ ŠKOLNÍ ROK ROZJÍŽDÍME PŘEDNÁŠKOU NA ŽIVO S ODBORNÍKEM MRG. JIŘÍM HALDOU!

Po uvolnění mimořádných opatření budeme opět realizovat přednášku pro rodiče prezenční formou, na kterou jste všichni srdečně zváni.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo domluvit se s uznávaným odborníkem, speciálním pedagogem a rodinným terapeutem, Mgr. Jiřím Haldou, který povede zajímavou přednášku na téma KAŽDÉ DÍTĚ MÁ SVŮJ VLASTNÍ TALENT.

Každý jedinec má potenciál k rozvoji a potenciál k tomu, aby sociálně uspěl. Vlivy prostředí, především nejbližší rodiny, ale vysoce rozhodují o tom, zda a jak talent bude nebo nebude rozvinut a úspěšně realizován.

V průběhu přednášky se bude lektor zabývat základními znaky talentu, bude debatovat o tom, jak jej u dětí přirozeně rozvíjet a propojovat. Dále se bude věnovat osobnostním atributům dětí a vlivy prostředí, které jsou pro rozvoj talentu velmi důležité. Nebudou chybět také praktické příklady a zkušenosti lektora z praxe. Během přednášky budete mít možnost zapojit se do diskuze a klást otázky.

Přednáška se bude konat dne 15. září 2021 od 17:30 do 19:30 hod. v Janíkově stodole v Rožnově pod Radhoštěm.

Z kapacitních důvodů je nutné si na přednášku rezervovat místo, zasláním jména, příjmení a kontaktu (email nebo telefon) na petra.satankova@maproznovsko.cz.

Více informací naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_talent_halda_15-9-2021