GRAFICKÝ PROGRAM CANVA – ON-LINE WORKSHOP PRO PEDAGOGY MŠ A 1. A 2. TŘÍDY ZŠ_25.5.2022

Milí pedagogové,

těší nás váš zájem o webinář CANVA.

Vzhledem k tomu, že jsou mezi vámi stále noví zájemci o tento webinář, avšak druhý termín je již kapacitně naplněn, domluvili jsme s paní lektorkou na dalším již 3. termínu, na který se můžete přihlásit.

Zveme vás tedy na webinář s lektorkou Markétou Paťhovou, která vás seznámí se softwarovým programem Canva. Tento program slouží k tvorbě pracovních listů, šablon, brožur a dalších materiálů pro výuku dětí a žáků. Lektorka ho aktivně využívá a osvětu o něm šíří již několik let, a to hlavně kvůli intuitivnímu používání a jednoduchosti tvoření.

V rámci webináře vás s programem seznámí a ukáže vám, jak si díky tomuto programu budete moci vyrobit např. pracovní listy přímo pro každé dítě a pomoct mu v jeho rozvojiDále také vysvětlí 3 úrovně Canvy a seznámí vás s tím, k čemu všemu se dá ještě program využít.

Znalost tohoto programu otvírá učitelům mateřských škol a nižších ročníků ZŠ novou dimenzi tvoření příprav a aktivit pro děti.

Webinář se bude vysílat ve středu 25.5.2022 od 16 do 19 hod. na platformě ZOOM.

Lektorka doporučuje mít pro webinář k dispozici dvě zařízení, jedno pro poslech webináře a druhé pro práci v programu Canva, tak aby jste si rovnou v průběhu webináře mohli věci zkoušet. A aby bylo více času na tvoření, pomohlo by, aby si účastnici již předem udělali registraci v programu Canva (pokud zatím zaregistrovaní nejsou). Registraci je možné provést na www.canva.com/cs_cz/.

Více informací o webináři naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_canva_25-5-2022