ZRUŠENO – DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE A DĚTI – přednáška pro rodiče

Dovolujeme si pozvat rodiče dětí mladšího a staršího školního věku (děti cca od 8 do 15 let) na zajímavou přednášku DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE A DĚTI s psycholožkou Mgr. Terezou Odstrčilovou.  Přednáška se koná dne 16. 3. 2020 v přízemí Městského úřadu v Rožnově pod Radhoštěm.

V příjemné atmosféře uslyšíte zajímavé informace o tom, jak digitální technologie ovlivňuje vztahy mezi dětmi nebo jak internet mění naše myšlení. Dále se bude lektorka zabývat tématy jako jsou např. internet a závislost, sexuální predátoři či sociální sítě a jejich vliv na děti a dalšími.

Přednášku na stejné téma pro věkově mladší děti vedla paní psycholožka v Rožnovské městské knihovně již v září 2019 a byla pozitivně hodnocena ze strany přítomných rodičů. Jelikož jsme dostávali dotazy z oblasti využívání digitálních technologií i od rodičů starších dětí, rozhodli jsme se přednášku zopakovat tentokrát pro rodiče dětí starší věkové kategorie.

Kapacita míst je omezena. Rezervace míst je možná na emailu: petra.satankova@maproznovsko.cz nebo zasláním SMS na telefon: 777 793 716.

Více informací naleznete v pozvánce zde: mapii_prednaska-pro-rodice_odstrcilova_16-3-2020

 

Související příspěvky