Co nás učí sourozenecké vztahy s Mgr. Jiřím Haldou – webinář pro rodiče

Milí rodiče,

zveme vás na webinář “CO NÁS UČÍ SOUROZENECKÉ VZTAHY”, který povede oblíbený lektor, rodinný terapeut a diagnostik Mgr. Jiří HALDA. 

Sourozenecké vztahy, stejně jako sourozenecké spory, jsou pro nás nenahraditelné a tvoří základ naší schopnosti navazovat a rozvíjet v průběhu života hluboké a smysluplné vztahy. Díky našim sourozencům se od malička učíme poznávat sebe sama, ostatní lidi a své okolí.

Jak podpořit budování zdravého vztahu a vzájemné úcty mezi sourozenci? Jak řešit konflikty, když už sourozenecká rivalita zachází příliš daleko? Co se ale stane, když jsou sourozenecké vztahy narušené? Jak připravit dítě na příchod sourozence bez toho, aby se cítilo odstrčené, a jak vychovávat jedináčka tak, aby mu nic nechybělo?

Přihlaste se a zjistěte, jak pomoct dítěti najít v sourozenci nejlepšího přítele.

I když jsme si velmi přáli uskutečnit tento seminář již na živo, aktuální epidemiologická situace nám to stále nedovoluje, a proto jsme nuceni tuto přednášku uskutečnit formou webináře. Ten se bude vysílat online dne 25.5.2021 od 17 do 19 hodin.

Na webinář je nutné se přihlásit na email petra.satankova@maproznovsko.cz nebo přes ol2.maproznovsko.cz. V den konání akce vám přijde odkaz na online prostředí, ve kterém se webinář bude vysílat.

Více o webináři naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_halda_rodice_25-5-2021