ČEHO SE BOJÍME A ČEMU VĚŘÍME aneb aby bylo doma dobře! s Markem Hermanem a Jiřím Haldou

Milí příznivci MAPII,

jak už u nás bývá zvykem, snažíme se plnit vaše přání a zvát k nám lektory o které máte zájem. A protože žádosti o jeden lektorský tandem se nám pořád opakovaly, udělali jsme maximum pro to, abychom vám je zprostředkovali. A tak máme velkou radost, že tečku za našim tří a půl letým projektem můžeme udělat prostřednictvím velké společensko-vzdělávací akce, kdy se nám povedlo na jedno pódium společně přivést zkušené odborníky a oblíbené lektory JIŘÍHO HALDU A MARKA HERMANA.

Srdečně vás tímto zveme na přednášku ČEHO SE BOJÍME A ČEMU VĚŘÍME aneb aby bylo doma dobře!, protože to si všichni přejeme. V prostorách Janíkovy stodoly, kde zavládne pohodová atmosféra, bude Marek s Jirkou mluvit o tom, co je vlastně v životě důležité a na čem opravdu záleží. Kdy a jak se vytvářejí životní scénáře, a proč zásadním způsobem ovlivňují život každého z nás. A také co můžeme udělat, abychom to za žádnou cenu neminuli.

Akce se koná ve středu 15.6.2022 od 17 do 19 hodin v Janíkově stodole Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Z kapacitních důvodů je nutné si na přednášku rezervovat místo. Přihlásit se můžete prostřednictvím našich webových stránek nebo zasláním jména, příjmení a kontaktu (e-mail nebo telefon) na na náš email: info@maproznovsko.cz.

Více informací naleznete v pozvánce zde: mapii_halda-herman_rodice_15-6-2022_mn2_final