ANGLIČTINA S DIVADLEM

13. leden 2020 - 14. leden 2020

Zveme pedagogy vyučující anglický jazyk na zajímavý intenzivní seminář Angličtina s divadlem vedený lektorkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze Mgr. Barborou Dočkalovou.  Seminář je dvoudenní a bude se konat ve dnech 13. – 14. ledna 2020 v Rožnově pod Radhoštěm.

Seminář je určen učitelům, kteří mají zájem co nejplněji využívat potenciál práce se scénářem pro rozvíjení komunikační kompetence v anglickém jazyce u žáků. Lektorka v rámci praktického semináře pedagogům blíže přiblíží jednu z možností využití dramatické hry pro učení anglického jazyka a to formou přípravy divadelního představení.  Součástí programu bude nejen práce s existujícím scénářem, ale i tvorba představení podle literární předlohy nebo vycházejícího z vlastních nápadů dětí.  Na konci semináře bude možno aplikovat některé postupy přímo v akci za přítomnosti dětí.

Přesné místo konání a časový harmonogram bude včas upřesněn.

Tento seminář je realizován pro pedagogy s cílem poskytnout jim lepší představu o tvorbě divadelního představení v angličtině. Seminář souvisí s přípravou aktivity pro žáky základních škol ANGLICKÉ DIVADLO, v rámci které budou zapojené skupiny žáků pod vedením pedagogů nacvičovat představení v angličtině. Svá představení budou poté prezentovat na konci školního roku 2019/2020. Pokud vás téma projektu Anglické divadlo zajímá, neváhejte se obrátit pro více informací na koordinátorku projektu MAPII paní Petru Šatánkovou na 777 793 716 nebo email petra.satankova@maproznovsko.cz.

Pozvánka: mapii_pozvanka_seminar_anglictina-s-divadlem_13-14-1-2020

 

Související příspěvky