Workshop na téma “Absence nejen při online vyučování”

Zveme pedagogy a vedení základních škol na společný workshop s názvem ABSENCE NEJEN PŘI ONLINE VYUČOVÁNÍ vedený kurátorkou pro děti a mládež Mgr. Hanou Janušovou, který se bude konat v pondělí 20.9.2021 na MěÚ v Rožnově pod Radhoštěm.

Téma tohoto workshopu vyšla z potřeb cílové skupiny, kdy tato problematika nastala zejména v minulém a předminulém roce, kdy školy začali využívat online vyučování. Vzhledem k tomu, že se ani nyní nedá úplně vyloučit, že tyto situace mohou znovu nastat, chceme pomoci se v tomto nelehkém tématu zorientovat a nabýt potřebné informace, které vyplývají z nové Metodiky pro distanční vzdělávání na školách.

V průběhu workshopu se s vámi paní Janušová podělí o zkušenosti nejen s aplikací Metodiky pro distanční vzdělávání na školách, podebatuje o problémech souvisejících s omlouvání absencí nejen při online výuce a dále také nabídne možná řešení různých rizikových situací, se kterými se setkává při své každodenní profesi. Po celou dobu workshopu bude prostor pro vaše dotazy a vzájemnou diskuzi.

Více o workshopu naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_workshop_janusova_20-9-2021