Webinar – Critical Thinking and Media Literacy in the English Language Classroom

Pedagogové angličtináři pozor!

Dostala se k nám velmi zajímavá nabídka z Ostravské univerzity týkající se možnosti vaší účasti na online webináři s rodilým mluvčím z USA zaměřeným na rozvoj kompetencí učitelů Aj v oblasti kritického myšlení, mediální gramotnosti a také projektového vyučování a aktivních vyučovacích metod.

Webinář povede velmi zkušený lektor, rodilý mluvčí z USA Mr. Matthew Benton, který je ředitelem katedry cizích jazyků na soukromé vysoké škole v Bahcesehir a výkonným ředitelem na Mentora vysoké škole v Turecku. Má dlouholeté zkušenosti v lektorování multikulturních týmů pedagogů, jak základních, tak středních a vysokých škol. Více informací o tomto lektorovi je možné shlédnout zde:  https://tr.linkedin.com/in/matthew-benton-40ba7a180

Webinář obnáší konání 10ti online setkání každé v rozsahu 90 min. na platformě ZOOM. Čas konání bude vždy od 16:00 do 17:30 hodin. První setkání se bude konat 2. února 2021.

Kapacita webináře nebyla zatím zcela naplněna. Domníváme se, že by byla škoda nevyužít této zajímavé příležitosti a zúčastnit se webináře a rozšířit tak své znalosti a dovednosti ve výše uvedených oblastech se zkušeným lektorem.

 Na webinář je nutné se přihlásit. Můžete tak učinit zde na stránkách nebo zasláním e-mailu s vaším jménem a emailovým kontaktem na info@maproznovsko.cz nejpozději do pátku 22.1.2021 do 12 hodin.

Bližší informace o průběhu jednotlivých setkání webináře zašleme následně všem přihlášeným zájemcům, jakmile je od lektora obdržíme.

mapii_webinar_aj-s-rodilym-mluvcim