Ředitel zavalený papíry a byrokracií – výjezdní seminář pro ředitele MŠ a ZŠ

25. listopad 2019 - 26. listopad 2019

Ředitelé mateřských a základních škol na Rožnovsku, dovolujeme si vás pozvat na avizovaný výjezdní seminář s názvem Ředitel zavalený papíry a byrokracií, který se koná ve dnech 25. – 26. 11. 2019 v Hotelu S-PORT Véska u Olomouce.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci s Informačním centrem o vzdělávání EDUInem a jeho programovým ředitelem Mgr. Miroslavem Hřebeckým. V rámci společných dvou dnů se zaměříte na to, jak si usnadnit práci ředitele tak, abyste se mohli více soustředit na kvalitu výuky a řízení svých podřízených.

Konkrétně se budete v rámci prvního dne školení věnovat např. základům procesního řízení a delegování, uplatňování vzorů a manuálů, budou vám představeny příklady jejich tvorby a aplikace ke sdílení informací a zjednodušení práce. Ve druhé části dne si formou workshopu společně zmapujete role a sféry odpovědnosti ředitele školy, budete hledat agendy, které lze delegovat na jiné osoby a vytipujete klíčové pravomoci, které naopak není dobré pouštět z ruky. “Jakou školu potřebujeme pro 21. století?”,  “Jak se změnila objednávka směrem ke školám?”,  “Co vše dnes znamená kvalitní vzdělání?” Odpovědím na tyto a další otázky týkající se změn ve školství a reakcemi na ně se bude lektor věnovat v průběhu programu druhého dne výjezdu.

Více informací o programu výjezdního semináře naleznete v pozvánce zde: mapii_pozvanka_vyjezdni-seminar_11_2019