Prezentace Analýzy potřeb možností trávení volného času dětí na Rožnovsku

11. květen 2022

Vážení pedagogové,

rádi bychom vám touto cestou ještě jednou poděkovali za vaši spolupráci při dotazníkovém šetření v rámci přípravy dokumentu Analýza potřeb možností trávení volného času dětí na Rožnovsku, do kterého byli zapojeni nejen žáci vašich škol, ale také jejich rodiče. S vaší pomocí se nám dostalo zpět velké množství dotazníků s odpověďmi. I díky tomu máme velmi dobrou představu o současném stavu a potřebách dětí v souvislosti s jejich trávením volného času.  V analýze jsou zahrnuty nejen výsledky dotazníkového šetření u dětí, ale i to u rodičů. Zajímavé je také srovnání, jak určité aspekty trávení volného času vidí děti a jak to vnímají jejich rodiče.

Tato analýza je první svého druhu na území Rožnovska a rádi bychom její výsledky šířili do území relevantním aktérům v oblasti vzdělávání a dále také všem zájemcům z řad poskytovatelů volnočasových aktivit a široké veřejnosti. Chceme, aby analýza byla živým dokumentem, který pomůže dalšímu zlepšování nabídky a kvality neformálního a zájmového vzdělávání v regionu.

Dovolujeme si vás tedy pozvat na prezentaci výstupů této analýzy v rámci interaktivního workshopu, který se bude konat dne 11.5.2022  od 9:00 do 10:30 hodin na MěÚ v Rožnově pod Radhoštěm.

Na workshop je nutné se přihlásit.

Více informací o workshopu naleznete v pozvánce zde: : mapii_pozvanka_analyza-traveni-volneho-casu-deti_11-5-2022

: